כל מה שחדש במתנות לעובדים: המגמות בשוק, החדשנות ואיך זה מתקשר עם טכנולוגיה מתקדמת

ברכישת מתנות לעובדים אפשר וכדאי לחתור למשהו נוסף, מעל ומעבר לגרימת שמחה והנאה למקבל. במיטבן, מתנות לעובדים, בעלות מיתוג איכותי ויעיל, מסוגלות להקנות תחושה של גאוות יחידה. מסורת מתן מתנות ייחודיות משתלבת היטב עם יצירת תרבות ארגונית מיוחדת, תחושה של סיפוק, חיבור לצוות, לארגון, לערכי החברה. לאור זאת, אספנו עבורכם מידע מרתק אודות כל מה שחדש במתנות לעובדים. אילו מגמות בשוק כדאי להכיר. כיצד באה לידי ביטוי החדשנות ואיך אפשר לחבר את זה עם טכנולוגיה מתקדמת ואפילו – פתרונות כחול לבן.

 

מחפשים מתנות לעובדים? הכירו את הלקוח הפנימי

לפני שנתייחס ישירות לעניין המתנות, שימו לב לתהליך מרתק. בעת האחרונה חל שינוי באופן שבו מעסיקים וארגונים מתייחסים אל העובדים. כיום, לאחר שהגישה של שירות מוטה לקוח כבר ברורה מאליה, צמח עוד משהו. החברות והמעסיקים המובילים מעדיפים להתייחס אל העובד לא כמו פעם. לא רק בתור "משאב אנושי" סתמי. העובד נתפס כגורם דומיננטי בהצלחה ארגונית ומעסיקים רוצים לרתום אותו בצורה טבעית, לשילוב בארגון, ביצועים מתוך מחויבות לארגון. חווית עובד כיום נתפסת כבעלת חשיבות עליונה, בעיקר בארגונים שרוצים לשמר עובדים ולעודד נאמנות ומחויבות ראויים לשמם.

לכן, יתכן שגם אתם תמצאו זאת מתאים וטבעי להצטרף למגמה החדשה, שבה מתייחסים לעובדים בתור "לקוחות פנימיים". אותם לקוחות פנימיים, שצריך להשקיע בהם מאמץ כן ואמיתי. כדאי לחתור לזיהוי תחושותיהם, רגשותיהם, בחיפוש הדברים שהם מעדיפים. בארגון עסקי ששואף גבוה בכל מובן, נהוג כיום להשקיע את האקסטרה מאמץ, במציאת המתנות המתאימות ביותר. זהו חלק חשוב בפאזל המכיר בחשיבות העובד בהצלחה הארגונית.

 

 << קבלו הצצה לדוגמאות של מתנות ממותגות אצלנו באתר

 

גישת חייט עילית – מתנות לפי מידה "טיילור מייד"

מגמה נוספת וראויה לציון היא – להזמין מתנות בדמות פתרונות טיילור מייד. במילים אחרות, התאמה אישית! אלה מתנות שמעוצבות, מיוצרות או ארוזות, באופן ייחודי עבור החברה המזמינה ועבור עובדיה. אנו בהחלט לא מפחיתים מהערך של מתנות איכותיות, כגון מארזים מוכנים מראש או גדג'טים חדשניים. אנו רק אומרים שאפשר, בעזרת קצת רצון, להזמין מתנות שמשדרגות ומותאמות באופן השונה מפתרונות של סרט נע. כלומר, ייחודיות, לא כמו כולם.

אם מזמינים בתור שי תיקים מרהיבים או מגבות חוף, ברור שעדיף שאלה יהיו מוצרים באיכות גבוהה (לא באיכות של שוק). אך במקביל, אפשר להוסיף בטכניקות מתקדמות מיתוג, שמות, לוגואים ואפילו משפטי מחץ שהחברה רוצה להיות מזוהה עימם. אפשר ליצר פתרונות בדפוס משי, בסובלימציה, על ידי חריטות (במתנות קשיחות כמובן) ובטכניקות נוספות.

צפו בקטלוג מתנות לעובדים בהתאמה אישית מלאה

כאשר לעובדים ברור שהם מקבלים מתנות עם משהו ייחודי, משהו אישי, שיש מאחוריו חשיבה, האפקט לגמרי שונה. תחושת ה"וואו" וההנאה האמיתית אותנטיים גם הם! כמובן שחשוב להעיר שגישה בריאה של מעסיק, שבאמת חושב על העובדים ומשקיע בהם ביום יום, תשתלב היטב עם המתנות הייחודיות, התפורות לפי מידה. זה כמובן נכון גם כאשר את המתנות רוכשת מחלקת משאבי האנוש או מחלקת הרווחה, או העוזר האישי של המנכ"לית.

 

טכנולוגיה מתקדמת לחיפוש, הזמנה ומיתוג

לשוטט באופן חופשי באינטרנט בחיפוש אחר מתנות לעובדים, זה לא רק מתיש אלא גם מאוד לא יעיל. חלופה טובה יותר, תהיה להכיר ספקים מובילים אשר יודעים לייצר עצמאית ולשלב פתרונות מייבוא, בהתאם לגישות העדכניות (רווחת העובדים, פתרונות טיילור מייד וכו׳).

ישנם ספקים, שמפעילים מערך יעיל של ייצור, ייבוא ומיתוג, אך לא מסתפקים בכך. בשל ההיצע הרחב פיתחו מערכות פנימיות, מבססות טכנולוגיות חיפוש והתאמה מובנות. מחלקת רווחה או  חברות להפקת אירועים עסקיים יוכלו באופן כזה לאתר בצורה טובה, מהירה, ידידותית ונוחה, פתרונות נהדרים. מערכת התומכת בשיפור הרעיונות למתנות על ידי טוויסט, מיתוג או תוספות מותאמות אישית. כך מתקבל שירות one stop shop, במלוא מובן המילה.

כנסו לראות איך מוצאים מתנה בקלות ב״פלטפורמה״ – אתר המתנות הגדול במדינה

 

זה הצבע שלי – תוצרת כחול לבן

יכולנו לדבר עוד על מיתוג מעסיק או להביא דוגמאות למתנות נבחרות, אבל יש לנו מסר קצת יותר כללי ולא פחות חשוב. החברה שלכם ישראלית, העובדים ישראלים. בהזמנת מתנות ייחודיות, שמתוכננות, מיוצרות ומופקות בישראל, תמצאו ערך מוסף ממשי. לחזק את הכלכלה המקומית, בלי לוותר על הסטנדרט הגבוה ביותר – זה בהישג יד. וגם העובדים יעריכו קצת יותר, מתנה מיוחדת, שיוצרה כחול לבן, בארץ, כאן.

 

צפו במגוון מתנות תוצרת כחול לבן, עם התאמה אישית של כל מוצר כך שהמתנה גם ייחודית, גם פרסומית וגם מיוצרת בישראל!

Idan Eldad
Co-CEO and Owner, Advertising Group 10

054-2321554 | idan@pirsum10.co.il | 077-4000-926

אהבתם את הפוסט?

לקבלת רעיונות ומוצרים שיעזרו לכם לקבל השראה, הירשמו: