5 מוצרים מדליקים שיעזרו לכן באירוע החברה הבא

בשביל שאירוע חברה יוכתר כסיפור הצלחה, ואתם תזכו למחמאות ולתשבחות (אפילו הרבה אחרי שהאירוע יסתיים), חשוב מאוד לתכנן אותו בקפידה ולקחת בחשבון את כל הגורמים המשפיעים, גדולים כקטנים. אז במיוחד בשבילכם ריכזנו מספר מוצרים שיסייעו לכם ליצור ולהרים אירוע שכזה בקלות וביעילות:

1. חולצות ואביזרי לבוש ממותגים

אם אתם מתכננים אירוע חברה ומבקשים לגבש את כל המשתתפים וכמובן, לנסות ולהגדיל את הלויאליות שלהם לחברה, אין ספק שחולצות ופרטי לבוש ממותגים יכולים לסייע לכם בהשגת המטרה!
המיתוג יכול לכלול רק את לוגו ואת פרטי החברה, או אפילו להיות קצת יותר מקורי, לדוגמא, אם מדובר בגיבוש של צוות, תוכלו להדפיס על גבי חולצה, על גבי כובע או על גבי כל פריט לבוש אחר, את שם הצוות ומשפט מיוחד או משעשע אשר מתאר את הצוות או את חבריו.
יכול להיות, שכבר בשלב בו תחלקו את החולצות במהלך אירוע החברה, חלק גדול מהמשתתפים כבר ימהר ללבוש אותן – מה שיתרום תרומה גדולה לאווירה של הזדהות וקירבה.

2. מארזי שי מפנקים

אירועי חברה נועדו למעשה לפנק את העובדים ולהקנות להם את התחושה שרואים אותם, חושבים עליהם ורוצים שיהיה להם כיף ונעים. אחת הדרכים אשר באמצעותן ניתן להביע אכפתיות כלי העובדים היא באמצעות שי מפנק, כמו לדוגמא מארז מושקע, שיכול ללא כל ספק לקלוע למטרה.
ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מארזים, כאשר המטרה תהיה לבחור במארז אשר יכול להתאים ולשמש את כולם – גברים ונשים בכל טווחי הגילאים של העובדים. בנוסף, אם האירוע מתקיים לרגל חג מסוים, ניתן לבחור במארז אשר תואם את הרוח של אותו החג, משלוחי מנות בפורים, יין וגבינות בשבועות, כל מה שעושה כיף לעובדים.

3. צידניות ומוצרי פיקניק

אם החלטתם על אירוע חברה בחיק הטבע (כידוע, היום אירועי חברה באוויר הפתוח הפכו להיות הרבה יותר נפוצים מאשר בעבר), אין ספק שצידניות ומוצרי קמפינג ממותגים מסוגים אחרים יכולים לסייע לכם בתכנון ובהרמה של אירוע החברה האופטימלי. הציוד יכול לשמש אתכם גם באירוע עצמו, והוא גם יכול להוות כמתנה לעובדים, ככה תשיגו שתי מטרות חשובות במוצר אחד!
אם אתם מתכננים פעילות מסוימת אשר תהווה חלק מאותו אירוע חברה, כמו לדוגמא: הכנת פוייקה בטבע, סדנת יוגה, סדנת הישרדות וכיוצא בזה, חשוב שתדאגו להזמין את הציוד המתאים לאותה הפעילות. כמובן שחשוב לבחור את הציוד בקפידה, תוך דגש על פרמטרים כמו: צרכים ודרישות, התקציב שלכם, ועוד.

של מי המתנה הזאת? פרסונליזציה היא שם המשחק

להזמין או לא להזמין? זאת השאלה. הזמנת מתנות ומוצרי פרסום בעידן המודרני

מיתוג עסקי ומתנות מהשמיים. תאמינו שיש כאן קשר

4. מוצרים לתקופת הקורונה

כידוע, הקורונה שינתה את חיינו וכיום, לא משנה איזה אירוע אנחנו מתכננים, בכדי לשמור על בטיחות המשתתפים, קיימת חשיבות גבוהה לדאוג למוצרי הגנה איכותיים ומתאימים.
החדשות הטובות הן שכיום ניתן ליהנות ממסכות ממותגות ומרשימות, מגאדג'טים מתוחכמים למדידת חום מהירה ויעילה וממגוון רחב של מוצרים נוספים אשר יאפשרו לכם לשמור על הבטיחות של המשתתפים.
כמובן, באפשרותכם לרכוש מוצרים אשר יחולקו בין העובדים, כמו מסכות בד עם מיתוג החברה או מוצרים אשר ישמשו אותם במהלך האירוע עצמו, לדוגמא, אלכוג'ל או מכשיר מתקדם למדידת חום.

5. מוצרים עונתיים

הרבה מההחלטות אותן תקבלו לגבי אירוע החברה, תהיינה תלויות בעונת השנה ובמזג האוויר של התקופה בה האירוע אמור להתקיים.
כחלק מכך, מה שיכול לתרום להצלחת אירוע החברה הם מוצרים אשר מתאימים באופן פרטני לאותה העונה – מוצרים אשר יכולים לשמש אתכם במהלך האירוע עצמו או שתוכלו לחלק אותם לעובדים בתור מתנה.
כך לדוגמא, אם אתם מתכננים אירוע חברה קיצי על חוף הים, תוכלו להזמין שמיכות פיקניק, מזרוני ים ממותגים ושאר מוצרים אשר יכולים גם לשמש את העובדים במהלך האירוע עצמו וגם להוות כמזכרת מהאירוע המהנה.
אם, לעומת זאת, אירוע החברה אותו אתם מארגנים מתקיים בעונת החורף, מטריות ממותגות, כובעי צמר, ספלים למשקאות חמים או כרבוליות חמות ורכות (במידה והאירוע מתקיים בחוץ), יהווה כמוצרים שאין ספק שכל הנוכחים באירוע יותר מאשר ישמחו לקבל.

 

כמו שאפשר לראות יש לא מעט מוצרים שיכולים לעזור לכם משמעותית ביצירת אירוע חברה חווייתי ומהנה, אירוע שיגרום לכל העובדים להבין שהשקעתם מחשבה בכל הפרטים ועשיתם כל שביכולתכם בשביל שיהיה להם כיף ונעים. אחרי הכל, מגיע לעובדים שלכם את הטוב ביותר!

Idan Eldad
Co-CEO and Owner, Advertising Group 10

054-2321554 | idan@pirsum10.co.il | 077-4000-926

אהבתם את הפוסט?

לקבלת רעיונות ומוצרים שיעזרו לכם לקבל השראה, הירשמו: